JAK ZAMÓWIĆ PROJEKT

zleć nam wykonanie projektu karty

Jeżeli chcesz abyśmy przygotowali projekt karty dla Twojej firmy to bardzo prosimy prześlij nam informacje oraz pliki z których wykonamy projekt.

Wyślij do nas e-mail, w którym ogólnie opisz swoją koncepcję dotyczącą układu graficznego i kolorystyki, możesz także przesłać przykładowe zdjęcia lub rysunki, które zilustrują to o co masz na myśli a co nieraz trudno jest pisać. Ułatwi to nam przygotowanie projektu, który się tobie spodoba i zmniejszy liczbę ewentualnych poprawek.

ZDJĘCIA

Prześlij zdjęcia, które chcesz aby się znalazły na projekcie. Nie przesyłaj zdjęć pobranych ze strony www ponieważ zazwyczaj posiadają one zbyt niską rozdzielczość i nie nadają się do druku. Na ekranie, nawet w powiększeniu wyglądają dobrze ale po wydrukowaniu już takie ładne nie będą.

Jeżeli nie wiesz czy zdjęcia, które posiadasz będą się nadawały do druku to prześlij nam to co masz a my ocenimy czy nadają się do druku.

LOGO

Prześlij logo firmy w formacie wektorowym EPS, AI, PDF. Format wektorowy pozwala na skalowanie grafik bez utraty jakości. Jeżeli nie wiesz czy masz logo w odpowiednim formacie prześlij co masz a my ocenimy czy to nadaje się do druku.