Tym wszystkim, którym  wizytówki drukowane na standardowym papierze, najczęściej jest to papier o gramaturze 300 lub 350 g, wydają się zbyt cienkie, wiotkie, oferujemy wizytówki „wagi cieżkiej”, które są dwa razy grubsze od stanadardowych i co za tym idzie są bardzo sztywne. Wizytówki takie o gramaturze aż 620 g i grubości 0.76 mm drukowane są na wysokiej jakości, dwustronnie białym, kartoniku, który jest o wiele bardziej trwały niż papiery na jakich najczęściej wykonuje się wizytówki.

Prześlij link do tego artykułu swoim znajomym. Być może szukają nietypowych wizytówek

Wizytówki wydrukowane na takim papierze nie niszczą się tak szybko jak standardowe, łatwiej też taką wizytówkę znaleźć w portfelu bo wyróżnia się spośród innych dzięki swojej grubości. Kolejna zaleta to taka, chyba jedna z ważniejszych zalet, że osoba wręczająca taką wizytówkę na 100% zostanie zapiętana z uwagi właśnie na nietypową grubość wizytówki.

Wizytówki te moźna dodatkowo „uszlachetnić” poprzez foliowanie. Można zastosować folię błyszczącą lub matową. Osobom, którym zaleźy na elegacji i prestiżu polecamy folowanie matowe. Wizytówki foliowane matową folią SoftSkin są aksamitne i miłe w dotyku. Taka wizytówka z pewnością zostanie zapamiętana

Poza względami estetycznymi foliowanie ma jeszcze jedną zaletę, zabezpiecza wizytówki przez szybkim zniszczeniem oraz przed warunkami atmosferycznymi.

Wizytówki mogą mieć, tradycyjne proste narożniki lub zaokrąglone. Wizytówki z zaokrąglonymi rogami moźna wykorzystać jako karty rabatowe, stałego klienta, karnety lub tam gdzie tradycyjne wizytówki się nie sprawdzają.

Ofertę na opisane tutaj wizytówki można znaleźć tutaj

Jeźeli komuś zależy na bardzo trwałych i jedocześnie eleganckich wizytówkach to polecamy wizytówki plastikowe